Leden 2011

~ Mám strach !

30. ledna 2011 v 21:53 | ~ Boo |  writing
Aloha guys .. 
Tak jsem ještě trošku pozměnila záhlaví .. Moc spokojená ale nejsem .. 
Nevím jak to zítra všechno dopadne .. Když jsem máme oznámila, že budu mít trojku z matematiky začala šílet .. Koukla se mi do ŽK a v ní jsem měla samé jedničky a dvojky a jednu trojku z Dú.. Máma se divila proč mám teda na vízo za 3 .. A já řekla, že prostě nevím [ Vím proč ! Ty špatné si nepíšu říkám, že nemám ŽK :P] No a ona chce jít do školy a řešit to .. Proč sem byla tak blbá ..  A až zjistí ty další tři trojky tak mě asi sežere .. Bože co já budu dělat ? Takže pokud nebudu dlouho aktivní tak mám zaracha na pc ! Takže si mě Affs nemažte .. Říkám to už předčasně ..
Tak já mažu chrnět .. Jenom jsem vám to chtěla trošku objasnit .. Mějte se hezký a přežijte to zítra .. 
+  ~ Boo

~ Renovation completed.

30. ledna 2011 v 14:30 | ~ Boo |  writing
Aloha guys .. 
Takže všechno je hotové .. Blog je zase v pořádku .. 
Hledání nových pixelek mi zabralo hodinu a půl .. Ale jsem spokojená .. Změnila jsem si dess protože tyhle široké stránky mi fakt nesedí .. Oblíbila jsem si tyhle úzké ..  Jinak jsem měla v rozepsaných uložený ikonky s affs takže naštěstí to tam zůstalo a vím koho v affs mám .. Flan
sem hrozně ráda, že už je to tady zase ready a doufám, že už se to nestane .. Ale je mi hrozně líto Meslicky ! Ona si to nezasloužila ! Měla nádherný blog ! Ale teď když jsem si na její blog najela tak byl zrušený .. Je mi jí vážně líto
Dneska je venku nádherně ! U nás je 15 stupňů .. Alespoň to můj teploměr ukazuje .. 
Zejtra se mi do školy vážně nechce .. Grr .. Sem na sebe vážně naštvaná .. 
Pokud se mi někdo znovu nabourá na blog tak ho asi opustím .. Ale tohle téma už řešit nebudu .. Je to za náma .. 
Včera jsem oficiálně dočetla ZOE&CHLOE - Absolutní šílenkyně .. Dneska načnu tu druhou Vyprásnaný prázdniny .. 
Obdivuju toho kdo to přečte .. Tak se mějte lidi .. 
+ Boo~ 

MENU

30. ledna 2011 v 14:12 | Boo*
* Ubohost !

29. ledna 2011 v 22:48 | Boo* |  writing
Aloha !
Někdo se mi naboural na blog ! Vymazal všechny články ! Ihned jsem změnila heslo ! Všechno jsem ztratila ! Všechny články ! Jsem z toho celá hotová ! Proč ? To mi to závidíš ? Ano mluvím k tobě ! Proč jsi to udělal/a ?! Tady je důkaz, tohle dotyčný napsal .. 
Boo // Diary-of-a-crazy-girl.blog.cz
Pokusím se nějak dess nastavit znova a nebo si dám jiný ! Prosím barušky zapište se sem do komentářů ať vím koho v affs mám ! :)
PS: Jestli si to teď čteš tak tu pro tebe mám vzkaz : Vím proč jsi to uděl/a protože ty žárlíš na blogy které mají vyšší návštěvnost ! Nedokážeš unést konkurenci.. Proč ? Proč to děláš ? Udělalo ti to radost ? Fajn ! Díky aspoň si mi protřídil/a blog :) Jarní úklid .. Ale zamysli se ! Je to totiž dost ubohé !
Vaše naštvaná Boo*