Duben 2011

~ Sorry,I am an egotist.

19. dubna 2011 v 19:50 | Ann.~ |  writing

Hello ?!
Nechtěla jsem aby se tohle stalo, ale bohužel je to tak .. :(
Pozastavuju na dobu neurčitou .. Z Důvodů neschopnosti počítače a domácími tresty .. Prosím Affs aby si mě nesmazali .. A pokud ano ? Tak vaše věc .. :) Mějte se hezky .. Užívejte si krásného počasí a hlavně buďte HAPPY (:
PS : Blog zrušit nehodlám a vrátím se hned jak se vše uklidní .. :)
PPS: Coo se stalo ? :O Moje Paní Neviditelná zrušila blog ? Nejde mi oteřít :( Nééé ! :'(
GoodBye .. !

~ Sun Sun, Sunny day. ♥

16. dubna 2011 v 21:27 | Ann.~ |  writing


Hello ?!
Dnešek ? Nejlepší .. Jé co my sme se nasmály .. :D Šli jsme si posedět a dali si kofolu .. :) Příšli tam nějací dědoušové a otravovali nás :D Prej děvčata věříte v lásku na první pohled ? Ne ! No tak se koukněte ještě jednou .. No my z nich nemohly .. :D Procházeli jsme se tak po městě a pak si šli koupit něco dobrýho .. Složili jsme se i na šprcky .. :D Bylo jich tam 12 .. Šli jsme pod most .. Je to takovej bike park .. :D A tak si svlíkly mikiny a udělali si z těch šprcek kluky :D Ježiši já nemohla .. No prostě bych tu byla ještě zítra kdybych vám to tu měla vypisovat .. :) Jsem tak horzně ráda, že jsem kámošku zase viděla :) Neviděli jsme se od srpna .. Takže jsme si to dneškem nahradily ..
Může mi někdo vysvětlit co je zase s tím blogem ? Chtěla jsem vyměnit kabát .. A nejde mi to .. Ani podělaný obrázek mi sem dát nejde .. Já se z toho .. ** Už mě ty jejich změny ** ! Bože můj ! :/
Dneska konečně po hodně dlouhý době bylo hezky .. Miluju takový počasí .. :) V útarý máme EKO olympiádu a ve středu zase Ekologickej den takže se místo školy jede na výlet .. Chů těším se .. Jedeme s naší třídní (moje 4 kámošky a 4 kluci ze třídy a ostatní z 2.stupně) ..
Zase se napráskáme kebabem .. Mňam .. :* Brzy čekejte kontrolu affs ! :) Neřeknu kdy :P Tak to je snad jasný :D
Jé jsem doma sáma kiš kiš .. Máma je na dámský jízdě .. :D
Jdu koukat na simpsnovi .. Už se mi načítá další díl ..
GoodBye .. !

~ Rainy day .. ^

14. dubna 2011 v 19:10 | Ann.~ |  writing
Úžasná .. ^^Čaute .. ^^
Zase jsem tu dlouho nebyla .. :) Ale nějak nestíhám .. Ale na blog si čas udělám .. :) A jak se máte ?
Já dobře .. :) Dneska byli třídní schůzky .. Uf máma dneska byla dlouho v práci takže je co ? Nestihla.
Štěstí mám .. :) Prší Prší .. Fůj .. Já jsem se dneska dozvěděla tak skvělou věc .. Ale zase mě strach nějak ovlivnil .. No víte co se stalo ? Té psal mojí kámošce, že chce semnou chodit v pátek .. Což je zítra mě prej pozve na RANDE .. Jéžiši já sem málem sebou švihla když sem to slyšela .. :D Ale matikář by mámě bonzoval takže ne :D .. Takže zítra budou přípravy .. Tak sem teda zvědavá .. Držte mi palce .. :P Známky na čtvrtletí mám dobrý .. Samí jedničky a dvojky .. Chápete to ? Z chemie mám 2+ jo !! :D Ale matika 2-3 .. A z příroďáku mi dala 2-3 .. No nemálo sem nepobírala .. Se asi zbláznila ne ? Já mám z příroďáku jenom 1 a 2 .. Nechápu .. Ona si na mě zasedla ! Kráva .. Jenom se otočím a mám poznámku .. Všichni kecaj a jim nic neřekne .. Bože ! :D Dneska o výchově ke zdraví sme měli napsat jaký by byl pro nás ideální partner .. Há .. Já napsala :D > Měl by být jako Noah Scott Ellenwood .. Protože je sexy << Úča se mi smála .. :D A když sem to před celou třídou četla tak se Ká naštval byl rudej jak santa claus .. :D Zlata jdu .. Užijte si výkend .. V sobotu si jdeme s holkama posedět .. A zítra mě čeká můj den D ..
XOXO*

~ Sunshine ^

10. dubna 2011 v 14:07 | Ann.~ |  writingVenku je nádherně .. Konečně jsem se dočkala toho jara .. :P Yum .. A povedlo se mi ukecat maminku .. Jedeme nakupovat .. ;D Protože, se mi zničili asi 3 kalhoty .. A už opravit nejdou .. Takže prostě jedeme .. :D
Blog mě baví baví baví .. :P Aww .. Nechci zítra do školy .. Dostáváme známky na třičtvrtěletí .. :/ Bojím se .. Asi budu mít z chemie 3 .. Grr .. Prostě to nějak nepobírám .. A při matematice se mi škvaří mozek .. :D
Chápete ty rovnice ? Já vůbec .. A ty úlohy ? Ježiši .. Označit neznámou .. Blá blá .. :DD 19. jedeme na den země na výlet .. Každý si může vybrat kam chce ( je to jenom pro druhý stupeň :P ) . No a my asi pojedeme s holkama s naší třídní .. :)
Pro Georgii >> Tak jsem začal číst .. Holky to chtěj jinak .. je to dobrý :P Baví mě to .. A kvůli tobě jdu zítra do knihovny :D musím si půjčit ty knížky .. :PP << Vidíte to ? Už jedu bez pixelek .. A líbí se mi to víc :P Doufám, že budou mít něco hezkýho .. Nechce se mi odejíz z prázdnou .. :D Mamka mi slíbila, že skočíme ochutnat starsbuck :P Tak sem teda zvědavá .. Víte co dneska to bude takový kratší tak se nezlobte .. Jdu se oblíknout a můžeme vyrazit .. :P Možná se večer ozvu ..
XOXO*


~ ‎ Chceme to co mít nemůžeme ^

7. dubna 2011 v 19:49 | Ann.~ |  writing


Fakt se omlouvám, že jsem tu dlouho nebyla .. Vím, že tohle říkám dokola a dokola ale teď fakt maximálně nestíhám .. Tak to pochopte .. :)) Krásná písnička .. To je vyjádření pro jednu kámošku .. se kterou jsem se pohádala protože mě urážela a já na ty její stupidní kecy nejsem zvědavá .. :)) Ve čtvrtek budeme psát čtvrtletku brr .. Zítra mám trenál .. A ve škole domácnost .. :PP Šijeme slepice .. :D Sou fakt dóbrý .. Šití mě nebaví ale tohle mě nějak bere .. :D Já se už chci zamilovat .. :( Ach jo .. Dneska o Ájině, jsme probíraly kafe .. Starsbuck .. :D
Musím ho ochutnat když je tak skvělý jak všichni říkají .. :) Né ! V superstár mi vypadnul Noah .. A já věřím, že to byl podvod ! Neříkejte, že kluk který má 400 000 fanynek .. By neposltoupil ? A spoustu lidem nešli odesílat smsky .. Jsou to grázlové .. On si to nezasloužil .. Chudák .. :/ Brečela jsem .. Jo brečela .. Bylo mi ho tak líto .. A Mareš jak byl krutej .. Bože, tahle soutěž .. No coment .. :D Jinak koukali jste se v pátek na BASTARDY ? Už hned ten začátek byl hnusnej .. Ale tohle je prostě podle pravdy takhle se všichni v dnesní době chovaj .. Já jsem měla vždycky z 9ťáků respekt a teď du do bufetu a prvňáček mi řekně > Nečum ty píčo < Co je doma rodiče učí ? Já když řeknu ještě teď doma sprostý slovo už mám na tváři mámy ruku .. :D To moje dítě ? Bude to nejslušnější .. Věřte nevěřte :D .. Stejně, si všichni říkáme, že naši rodiče maj o nás takovej strach .. Ale my ? Budeme stejný .. :D Ne ?! Povíme si za nějakejch 10 - 20 let :D
Hele tak se mějte .. Jdu si vyfouknout vajíčka .. :P


PS : Paní neviditelná .. Zlato sem tu .. :D Znáš mě snad ne ? :DD ♥

~ Spring .. ^

2. dubna 2011 v 19:59 | Ann.~ |  writing


Tak a je to .. Počítač se asi probral .. Protože dneska mamce volali, že si pro něj můžeme přijet, že se nakonec probral z kómatu .. :D No ale sims mi na něm neběží .. CHjó .. Ale hlavně, že už je to cajk .. Dneska ráno mi volal taťka .. )) Tak jsme tak kecali a on byl v Praze na veletrhu (Je obchodní manažer :D) No a víte s kým byl na hotelu ? Hm .. S finalistama ČS superstár .. :P Takže to znamená, že i s Ellenwoodem a Harichem .. Ách .. :P A to chtěl abych tam s ní byla na víkend .. Kdybych věděla, že tam budou ze superstár tak bych tam hned jela .. A to vám vážně nekecám .. )) Omlouvám se Affs, že jsem na ně tak hrozně kašlala ale já jsem za to nemohla .. Teď se to pokusím napravit .. Potom si půjdu číst .. Dneska jsem dočetla úžasnou knížku .. ^ >> Ve tvém pokoji << Urřitě si to přečtěte .. Je to úžasný .. :P Dneska bylo nádherně, tak jsem jela za kamarádkou .. Bydlí asi 5 km od tud .. V menší vesnici .. ^ Bylo to fájn .. Miluju víkendy .. Takový ty nereálný dny .. ))
Zítra budou zase zpívat .. Kluci .. Ách .. Miluju .. :P
Jo sem praštěná já to vím .. Nevadí .. Jsem jaká jsem .. :) No ale to co se o sobě dozvídám není moc hezký .. )) Kluci ve třídě mě pomlouvali u kámošky .. Prej, že moje špěky jsou odporný a že nemám žádný prsa nic .. Bože .. Ve čtvrtek jsme měli sexuální výchovu .. Nesnáším .. Tyhle hodiny .. Kluci mi nadávají přistávací dráha .. No jo .. Dementi .. ))
Tak se mějte krásně .. A užívejte poslední dny toho krásného víkendu .. ^
For Affs >> Změnila jsem přezdívku .. Tak si mě přepište .. :P ( Ann.~)